Seminārs “Nozīmīga laulība” Zoom platformā

No 12.aprīļa Zoom platformā sešu nedēļu garumā tiek piedāvātas rekolekcijas laulātajiem. 

The Significant Marriage” dibinātāji Mērija un Deivs Goti vairāk kā 20 gadus kalpo laulātajiem un ir palīdzējuši neskaitāmiem pāriem atjaunot un stiprināt savas attiecības. Mērija ir psihoterapeite, kas lielu vērību savā praksē pievērš tieši pāriem, kas nonākuši krīzes situācijās, bet Deivs ir inženieris ar izcili asu prātu, viņa spējas sniegt konstruktīvu risinājumu vai rīcības plānu padara viņus par lielisku tandēmu.

Semināra laikā laulātajiem pāriem būs iespēja vienam otru labāk iepazīt, apgūt komunikācijas prasmes, konfliktu risināšanas iemaņas, piecas mīlestības valodas un uzzināt, kā uzlabot seksuālās attiecības. Semināra beigās laulātie kopīgi izstrādās plānu ar mērķi spert konkrētus soļus, lai pilnveidotu savas attiecības un piepildītu Dieva aicinājumu savās dzīvēs.

Dalības maksa ir 60.00 Eur

Vairāk informācijas par pieteikšanos www.lelb.lv

Ieva Birule-Bobinska
Ieva ir ''Tuvuma.lv'' pasākumu kalendāra veidotāja, Nicas ev.lut. draudzes locekle. Draudzē darbojas pamatā muzikālajā kalpošanā. Pēc diploma juriskonsults, pēc aicinājuma evaņģēlista sieva. Ikdienā strādā lietvedībā Liepājas Jūrniecības koledžā.