Reklāma

Esi tuvāk klientiem!
Ievieto reklāmas baneri TUVUMĀ.LV!

Labprāt sniedzam informatīvu atbalstu produktiem, pakalpojumiem vai kristiešu iniciatīvām. Vēl neesam uzsākuši komerciālu darbību ar reklāmas laukumu pārdošanu, bet piedāvājam iespēju pēc savstarpējas vienošanās, ja:

  • vari dāvināt mūsu darbībai noderīgas lietas vai pakalpojumus vai atbilstoši Tavām iespējām veic mērķziedojumu mūsu pamatdarbībai- neatkarīgas, kvalitatīvas žurnālistikas nodrošināšanai;
  • nepretendē uz nodokļu atvieglojumu (jo kļūsti par ziedotāju, kurš saņēmis labumu, līdz ar to tā būtībā ir sponsorēšana, nevis nesavtīgs ziedojums); mediju Tuvumā.lv uztur nodibinājums ”Kristīga dzīvesveida izpētes fonds”, kam ir sabiedriskā labuma organizācijas statuss (fonds.tuvuma.lv).
  • necel prasības medija saturam, atzīstot neatkarīgas redakcijas darbības principus.

Atsevišķos gadījumos varam apsvērt iespēju sniegt reklāmas vietu bez pretenzijām uz kādu labumu- ja uzskatīsim par mūsu labas gribas žesta vērtu.

Varam nodrošināt reklāmas banera izveidošanu – gan statisku, gan kustīgu. Nepieciešams vien, ka atsūti reklāmas tekstu, vēlamo fona fotogrāfiju un linku, uz kuru reklāma pāradresēsies. Attēla prasības: platumā 512 pikseļi.

Šobrīd reklāmas ērti redzamas datoros labajā slejā. Nākotnē plānojam pilnveidot tehniskās iespējas, lai reklāmas būtu redzamas ērtāk arī no mobilajiem telefoniem u.c.

Sazinies ar mums par banera izvietošanu, rakstot uz e-pastu: redakcija@tuvuma.lv vai zvanot: 29233624 (Aija), vai rakstot ”Facebook”.

Reklāmas iespējas līdz šim izmantojuši:

”Global Leadership Summit”, ”RadioMarijaLatvija”, ”BukBuc”, ”Art and Place” u.c.