Reklāma

Esi tuvāk klientiem!
Ievieto reklāmas baneri TUVUMĀ.LV!

Varam nodrošināt reklāmas banera izveidošanu – gan statisku, gan kustīgu. Nepieciešams vien, ka atsūti reklāmas tekstu, vēlamo fona fotogrāfiju un linku, uz kuru reklāma pāradresēsies. Attēla prasības: platumā 512 pikseļi.

Šobrīd reklāmas ērti redzamas datoros labajā slejā. Nākotnē plānojam pilnveidot tehniskās iespējas, lai reklāmas būtu redzamas ērtāk arī no mobilajiem telefoniem u.c.

Sazinies ar mums par banera izvietošanu, rakstot uz e-pastu: redakcija@tuvuma.lv vai rakstot ”Facebook”.

Labprāt sniedzam informatīvu atbalstu produktiem, pakalpojumiem vai kristiešu iniciatīvām. Piedāvājam iespējas:

  • nopirkt reklāmas laukumu banera izvietošanai Tuvumā.lv;
  • slēgt vienošanos par barteri, ja dāvini mūsu darbībai noderīgas lietas vai pakalpojumus;
  • atsevišķos gadījumos varam apsvērt iespēju sniegt Tev reklāmas vietu bez mūsu pretenzijām uz kādu labumu- ja uzskatīsim par mūsu labas gribas žesta vērtu.

Jebkurā no variantiem Tu būsi atbalstījis mūsu pamatdarbību- neatkarīgas, kvalitatīvas žurnālistikas nodrošināšanu! Sadarbojamies ar tiem, kas var apliecināt, ka necels prasības medija saturam un atzīst neatkarīgas redakcijas darbības principus.

Tā kā mediju Tuvumā.lv uztur nodibinājums ”Kristīga dzīvesveida izpētes fonds”, kam ir sabiedriskā labuma organizācijas statuss (fonds.tuvuma.lv), kļūstot par mūsu klientu vai partneri, nepretendē uz nodokļu atvieglojumu. Labas gribas cilvēkus aicinām – ziedot.

Bartera iespēju izmantojuši- ”Zvaigzne ABC’‘, ”Creative Scripture”, ”RadioMariaLatvia” u.c.

Ar reklāmas laukumu informatīvi atbalstām- pēc mūsu pašu iniciatīvas- projektu ”Parunāsim?”.