Par mums

 

Tuvāk Dievam –  tuvāk cilvēkiem


“TUVUMĀ” ir starpkonfesionāls medijs par kristiešu dzīvi.

Medijs ir viena no nodibinājuma “Kristīga dzīvesveida izpētes fonds” iniciatīvām ar mērķi:

  • veicināt mieru Latvijā, Eiropā un pasaulē, tuvinot, vienojot latviešu valodā runājošus kristiešus, neatkarīgi no konfesionālās piederības vai dzīvesvietas;
  • veicināt un iedrošināt sabiedrību garīgi pilnveidoties, izglītot un skaidrot kristietību, tās vērtības;
  • pētīt kristiešu kopienas, kristīga dzīvesveida aspektus un veicināt savstarpējo komunikāciju un pilsonisko līdzdalību.

Mūs iedvesmo aicinājums: “Meklējiet mieru ar visiem un svētumu [..]” /Vēstule ebrejiem 12:14/

Mūsu vīzija ir kvalitatīvs, neatkarīgs un interaktīvs medijs ”TUVUMĀ”, ko iecienījuši latviešu valodā runājoši kristieši, neatkarīgi no konfesionālās piederības vai dzīvesvietas, un kas ir labi zināms arī plašākai sabiedrībai.

Arī Tu vari kļūt par vienu no mums! Kļūsti par līdzautoru — dalies ar savu pieredzi, zināšanām vai domām — , piedalies “Kristīga dzīvesveida izpētes fonda” darbībā vai atbalsti mūs finansiāli, lai varam nodrošināt regulāru saturu, saglabāt savu redakcionālo neatkarību un attīstīties!

Sirsnībā, dibinātāja un galvenā redaktore Aija Volka

aija@tuvuma.lv, mob. +371 29233624

Esi tuvāk klientiem!

Ievieto baneri ”TUVUMĀ”!

Pateicoties rūpīgi veidotam saturam, kristīgā portāla “TUVUMĀ” uzticamo lietotāju skaits aug.

Ja Tu vēlies popularizēt produktus, pakalpojumus vai iniciatīvas, kas nav pretrunā ar kristīgajiem principiem, vari ievietot reklāmas baneri mūsu portālā. Šādu iespēju sniedzam mūsu atbalstītājiem:

– ja esi portālam “TUVUMĀ” sniedzis finansiālu atbalstu (atbilstoši Tavām iespējām) vai materiālu atbalstu (dāvinot mūsu darbībai noderīgas lietas vai pakalpojumus).

Kas nepieciešams medija uzturēšanai?

Mediju ir izveidojusi brīvprātīga profesionāļu komanda, ieguldot savus privātos līdzekļus un pēc iespējas taupīgi rīkojoties ar saņemtajiem pirmajiem ziedojumiem. Tomēr, lai būtu iespējams nodrošināt medija ilgtspējīgu attīstību, realizēt arī drosmīgākās idejas un sociāli atbildīgi attiekties pret pastāvīgajiem darbiniekiem, kuri velta savu ikdienu šim projektam, tajā skaitā apmāca jaunos dalībniekus vērtīgās prasmēs, mums ir ļoti nepieciešams regulārs ikmēneša finansiālais atbalsts.

Milzīgs paldies Pēterim Eisānam, Laurim Krolim, Līgai Kleinai, divām anonīmām ziedotājām un Rīgas Āgenskalna baptistu draudzei, kas ziedo regulāri katru mēnesi fonda darbībai! Pateicamies arī visiem, kas vismaz vienreizēji mūsu aktivitātes atbalstījuši naudā vai graudā!

Decembra mēnesī saņēmām kopumā 476 EUR. 

Decembrī izdevumi bija 678.16 EUR. Mūsu uzkrājumi kopumā- turpmākās darbības nodrošināšanai- 1.janvārī bija 2891.45 EUR (atjaunināts 08.01.2018).

Mums ir nepieciešami ziedojumi, lai varētu nodrošināt:

  • IT atbalstu un web attīstību;
  • kodola komandas darbinieku motivēšanu regulāram darbam;
  • pašreklāmu;
  • materiāli tehniskās bāzes veidošanu;
  • administratīvo izmaksu segšanu.

Detalizētu informāciju par mūsu vajadzībām un finanšu situāciju vari iegūt, sazinoties ar fonda vadību. Raksti uz e-pastu: redakcija@tuvuma.lv vai zvani uz mob.+ 371 29233624 (Aija). Ja vēlies atbalstīt konkrētam mērķim, lūgums to norādīt maksājuma uzdevumā, kā arī norādīt savu kontaktadresi vai telefonu, lai vajadzības gadījumā varam sazināties, kā arī varam informēt, kā mums klājas.

Nodibinājumam ”Kristīga dzīvesveida izpētes fonds” ir sabiedriskā labuma organizācijas statuss. (Informāciju par iespēju ziedotājiem iegūt nodokļu atlaides lasi vairāk šeit.)

Atbalsti TUVUMA.LV, ziedojot uz:

nodibinājums “Kristīga dzīvesveida izpētes fonds”
Reģ. Nr. 40008238865
Norēķinu rekvizīti:
Banka: Swedbank
Konta numurs: LV50HABA0551040282926

Tuvumā.lv komanda