Par mums

Tuvāk Dievam – tuvāk cilvēkiem


“Tuvumā.lv” ir starpkonfesionāls medijs par kristiešu dzīvi. Vēlamies atspoguļot ar reāliem dzīves stāstiem, faktiem un viedokļiem, kā tuvināties Dievam un tuvināties cilvēkiem jebkurā dzīves jomā, neatkarīgi no konfesionālās piederības.

Medija sauklis ‘‘tuvāk Dievam- tuvāk cilvēkiem” raksturo, mūsuprāt, kristietības esenci.

Jēzus: ”Tev būs Dievu savu Kungu mīlēt no visas sirds un no visas dvēseles un no visa sava prāta. Šis ir augstākais un pirmais bauslis. Otrs tam līdzīgs ir: Tev būs savu tuvāku mīlēt kā sevi pašu” (Mateja evaņģēlijs 22.nodaļa 37.-39.pants)

Mūsu vērtības ir miers un domapmaiņa.

Medijs ir viena no nodibinājuma “Kristīga dzīvesveida izpētes fonds” iniciatīvām.

Nodibinājumam ”Kristīga dzīvesveida izpētes fonds”  ir sabiedriskā labuma organizācijas statuss.

Mūsu vīzija ir kvalitatīvs, redakcionāli neatkarīgs, interaktīvs medijs internetā, tostarp lietojams planšetdatoros un viedtālruņos, kas atspoguļo pētījumus par kristiešu kopienām, aicina uz diskusijām par kristīgu dzīvesveidu, veicina pilsoniskās sabiedrības attīstību, pilsonisko žurnālistiku, sadarbību, iesaista saziņā latviešu valodā runājošos, tostarp diasporu. Vēlamies padarīt ”Tuvumā.lv” zīmolu sabiedrībā atpazīstamu, piedāvājot multimediālu vietni internetā, radio raidījumus un video sižetus, rīkojot pasākumus klātienē, kā arī nākotnē – izdodot žurnālu drukātā formātā. Labprāt piedāvātu arī produktus ar zīmola logo.

 

Arī Tu vari kļūt par vienu no mums! Piedalies ”Tuvumā.lv” redakcijas darbā, mūsu producētā radio raidījuma ”Savienots” veidošanā,  video veidošanā, pasākumu organizēšanā vai citā fonda iniciatīvā, vai kļūsti par mūsu partneri

 

— atbalstot ar lūgšanām, finansiāli vai citos veidos.

Sirsnībā, medija dibinātāja  Aija Volka

redakcija@tuvuma.lv

 

 


ZIEDOTĀJIEM UN REKLĀMDEVĒJIEM 

Lai būtu iespējams nodrošināt medija ilgtspējību, mums ir ļoti nepieciešams regulārs ikmēneša finansiālais atbalsts. Tā kā nodibinājumam ir sabiedriskā labuma statuss, mūsu ziedotāji var saņemt nodokļu atlaides. Savukārt uzņēmumiem ir iespēja izvietot reklāmas baneri.

Detalizētu informāciju par mūsu vajadzībām, finansiālo situāciju un iespēju piedalīties partneru komandā vari iegūt, sazinoties ar nodibinājuma ”Kristīga dzīvesveida izpētes fonds” valdes locekli Augustu Kolmu (augusts@tuvuma.lv).

 

 

Atbalsti TUVUMA.LV, ziedojot uz:

nodibinājums “Kristīga dzīvesveida izpētes fonds”
Reģ. Nr. 40008238865
Norēķinu rekvizīti:
Banka: Swedbank
Konta numurs: LV50HABA0551040282926