Aija Volka

Aija ir "Kristīga dzīvesveida izpētes fonda" dibinātāja. Kopš 2022. gada novembra nodibinājuma koordinatore. Līdz 2020. gada decembrim bijusi fonda valdes priekšsēdētāja un TUVUMĀ.lv galvenā redaktore. Aija uzaugusi un profesionālās gaitas sākusi Rīgā, bet šobrīd ar vīru un trim dēliem dzīvo Ventspilī. Strādā Ventspils bibliotēkā. Aijas sirdslieta ir mūzika. Viņai patīk sacerēt dziesmas, dziedāt, spēlēt klavieres. Raksta arī dzeju — kādi no dzejoļiem iekļauti kopkrājumā "Tur, aiz loga..." Ieguvusi bakalaura un maģistra grādu komunikācijas zinātnē (LU SZF), specializējoties jautājumos par žurnālistiku, auditorijas vajadzībām un gaidām un mediju ētiku. 2010. gadā ieguvusi Žurnālistikas cerības balvu par pētniecisko žurnālistiku. Strādājusi laikraksta "Diena" izpētes un sabiedrības, Rīgas ziņu un politikas nodaļās, bijusi laikraksta "Latvijas Avīze" ziņu dienesta žurnāliste un Lasītāju servisa redaktore, portāla "la.lv" sadaļu redaktore, asistējusi portāla "tvnet.lv" sporta lapas redaktoram, veidojusi sižetus raidījumam "Volejbola apskats", rakstījusi kristīgajam žurnālam "Tikšanās" u.c. Sevi par kristieti uzskata kopš agras bērnības, kristījusies 16 gadu vecumā Rīgas Āgenskalna baptistu draudzē. Aijai īpaši sirdī bijusi kristiešu sadraudzība, jo pašas ģimenē un draugu lokā ir visdažādāko konfesiju kristieši un rūpējis jautājums, kā veicināt savstarpēju labāku saprašanos. 7 gadus veidoja blogu ar kristīgu ievirzi ''manapasaule.lv'', iegūstot domubiedrus, ar ko radās ideja par mediju TUVUMĀ.lv kā starpkonfesionālu un redakcionāli neatkarīgu mediju. Idejas vārdā piesaistīti medija darbībai profesionāļi — visdažādāko konfesiju pārstāvji , kuri tagad ir iesāktā turpinātāji.
about signature

Artūrs Andžs

Artūrs ir “TUVUMĀ.lv” redaktors, ar 25 gadu ilgu pieredzi mediju vidū. Darbojies kā redaktors lielākajos Latvijas medijos - sākot ar “Apollo” portāla ienākšanu interneta mediju vidē 2000. gadā, vēlāk laikrakstā “Diena”,, kā arī Latvijas Radio un televīzijās. Ilgāku laiku viņa balsi varēja dzirdēt Radio Marija Latvija viļņos. Ilggadēja pieredze teksta autora arodā, sabiedrisko attiecību, digitālā mārketinga un tulkotāja darbā. Izglītojies LU Sociālo zinātņu fakultātē. “Dzīve ir svētceļojums!” ir viņa vadmotīvs. Kristījies Liepājas Sv. Jāzepa katedrālē. Jaunajā, 2023. gadā, vēlas atkal pilnībā izdzīvot svētceļojuma uz Aglonu burvību, veltīties žēlsirdības darbiem un vēl vairāk veltīt laiku ģimenei, kas nekad nevar būt par daudz.
about signature

Aļesja Lavrinoviča

Aļesja ir nodibinājuma ''Kristīga dzīvesveida izpētes fonds'' valdes locekle. Viņai patīk teoloģija un viss, kas saistīts ar Bībeli. Sapnis iemācīties lasīt Jauno Derību grieķiski izvērsās par divu maģistra grādu iegūšanu teoloģijā — Latvijas Universitātē un KU Leuven, Beļģijā. Pamata izglītība Aļesjai ir jurisprudencē, un, iespējams, tādēļ teoloģijā viņai patīk izaicināt domāt ārpus pierastām kultūras normām un aizstāvēt tos, ko aizstāvēt nav pieņemts. Brazīlijas kristietības iedvesmota, viņa uzskata, ka Dievs vienmēr nostājas apspiesto un vajāto pusē. Brīvajā laikā viņa skrituļo, nodarbojos ar kalnu slēpošanu un ceļo.
about signature

Krista Papēde

Krista ir nodibinājuma ''Kristīga dzīvesveida izpētes fonds'' valdes locekle. Viņa ir projektu vadības un finansējuma piesaistes speciāliste, guvusi pieredzi un likusi lietā savas zināšanas gan publiskajā, gan privātajā sektorā. Ar savām dotībām un darbā gūtajām prasmēm Krista vēlas dot savu ieguldījumu "Kristīga dzīvesveida izpētes fonda" ilgtspējā un tā rezultatīvā darbībā.
about signature

Mediju ir izveidojusi brīvprātīga profesionāļu komanda. Ikdienas darbā šobrīd iesaistās gan pastāvīgi komandas biedri, gan brīvprātīgie palīgi, padomdevēji un sadarbības partneri.

Arī Tu vari kļūt par vienu no mums! Piedalies ''Tuvumā.lv” redakcijas darbā! Aicinām iesniegt dzīvesstāstus, viedokļus, pētījumus, preses relīzes par pasākumiem u.c., rakstot e-pastu: aija@tuvuma.lv. Ar Tevi sazināsies individuāli, vienosimies par sadarbības iespējām. Pastāvīgie komandas locekļi var piedalīties individuālās un komandas apmācībās, izmantot e-bibliotēku u.c. iespējas.

TUVUMĀ.lv dibinātāja Aija Volka