IesakāmZiņas

Satiec jaunus cilvēkus un atklāj ticību Alfa kursā Sv. Marijas Magdalēnas draudzē

Rīgas Sv. Marijas Magdalēnas draudzē ikviens interesents aicināts pieteikties jaunajam Alfa kursa ciklam, kas sāksies jau šajā nedēļas nogalē, portāls TUVUMĀ.lv uzzināja kustībā “Kalnā”.

Pirmā tikšanās paredzēta svētdien, 22. janvārī, plkst. 15. Visas tikšanās notiks Vecrīgas sirdī, Klostera ielā 4.

“Satiec jaunus cilvēkus un atklāj ticību kopā,” teikts draudzes kustības “Kalnā” vēstījumā. Tā būs iespēja ne tikai izzināt padziļināti kristietības jautājumus, dalīties savās liecībās un uzdot jautājumus, bet arī daudz citu aktivitāšu.

Plašāku informāciju iespējams uzzināt, rakstot uz alfakurss.magdalena@gmail.com.

Foto: Kustība “Kalnā”

Marijas Magdalēnas draudzē sāksies Alfa kurss

Artūrs Andžs
Artūrs ir ar 25 gadu ilgu pieredzi mediju vidū. Darbojies kā redaktors lielākajos Latvijas medijos - sākot ar “Apollo” portāla ienākšanu interneta mediju vidē 2000. gadā, vēlāk laikrakstā “Diena” un citviet, kā arī sabiedriskajos medijos - Latvijas Radio Ziņu dienestā, televīzijās. Ilgāku laiku viņa balsi varēja dzirdēt Radio Marija Latvija viļņos. Ilggadēja pieredze teksta autora jeb, kā moderni teikt, “kopīraitera” arodā, arī sabiedrisko attiecību, digitālā mārketinga un tulkotāja darbā. Izglītojies Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātē, bet arvien uzskata, ka turpina savas studijas caur dzīves rūdījuma skolu, un viens no vadmotīviem ikdienas gaitās ir: “Visa dzīve ir svētceļojums.” Saskarsme ar kristietību apjausta jau bērnībā, lai gan neviens ģimenē nebija kristīts. Gadu gaitā arvien stiprāk izjutis Dieva klātbūtni un aicinājumu sekot. Kristījies Liepājas Sv. Jāzepa katedrālē. 2023. gadā vēlas atkal pilnībā izdzīvot svētceļojuma uz Aglonu burvību, veltīties žēlsirdības darbiem un vēl vairāk veltīt laiku ģimenei, kas nekad nevar būt par daudz. Patīk Latvijas daba, skriet maratonus un apceļot dzimto zemi.