Ziņas

Baltijas Pastorālais institūts mudina studēt pastorālās kalpošanas programmā

Baltijas Pastorālais institūts izsludinājis uzņemšanu mācībām Pastorālās kalpošanas programmā. Tā ir paredzēta visiem tiem jauniem puišiem un vīriem, kuri “saņēmuši Dieva aicinājumu draudzes garīdznieka, draudzes vadītāja vai draudzes dibinātāja kalpošanai,” portālam TUVUMĀ.lv pastāstīja Latvijas Baptistu draudžu savienībā.

Tā ir trīs gadu ilga mācību programma, tikai klātienē studijas notiek vien pirmo gadu. Pārējos divus gadus notiek pilna laika kalpošana un ikmēneša mācību laiks klātienē. Mācību procesā notiek patstāvīgas studijas e-vidē, mācīšanās kopienā klasē, mentorings un prakse draudzēs.

Mācību procesā ir virkne dažādu tēmu grupas: Bībele un tās interpretācija, kristieša personiskā izaugsme, misija un draudžu dibināšana, teoloģijas pamati, pastorālā kalpošana, dažādas kalpošanas prasmes, kalpošanas komandas un draudzes vadīšana, un citi.

Turklāt studiju pirmajā gadā ir iespējams pretendēt arī uz finansiālu atbalstu. Tā apmērs gan netiek atklāts. Sākot ar studiju otro gadu studentiem pašiem jāgādā par savu finansiālo nodrošinājumu.

Baltijas Pastorālais institūts norāda, ka pārdomām ir vēl daudz laika, jo pieteikšanās studijām notiek līdz pat 31. maijam.

Foto: LBDS

Artūrs Andžs
Artūrs ir Tuvumā.lv redaktors