Sākot ar 26. februāri, Rīgas Doma baznīcā svētdienās iecerēti Bībeles studiju dievkalpojumi. Cikla pirmā dievkalpojuma tēma būs “Bībeles un… personības izsauksme”, portāls TUVUMĀ.lv uzzināja Rīgas Doma draudzē.

Kā pastāstīja Rīgas Doma draudzē, šādi Bībeles studiju dievkalpojumi notiks visa gada garumā. Tie iecerēti reizi mēnesī – svētdienās. Kā virstēma izvēlēta “Bībele un…”.

“Katrā no šiem dievkalpojumiem aiz vārda “un” aplūkosim dzīvei un ticībai būtisko. Šajos dievkalpojumos aktualizēsim Bībeles nozīmi un vēsti šodienā,” stāstīja draudzē. Ja arī jūs vēlaties uzdot savu jautājumu par attiecīgā mēneša tēmu, varat droši rakstīt draudzei ziņu Facebook profilā un, iespējams, dievkalpojumā dzirdēsiet atbildi.

Šogad šajā Bībeles studiju ciklā tiks lasīti un studēti Svētie Raksti kopā, tāpēc interesenti aicināti ņemt līdzi arī savu Bībeli.

Foto: Unsplash.com

Artūrs Andžs
Artūrs ir ar 25 gadu ilgu pieredzi mediju vidū. Darbojies kā redaktors lielākajos Latvijas medijos - sākot ar “Apollo” portāla ienākšanu interneta mediju vidē 2000. gadā, vēlāk laikrakstā “Diena” un citviet, kā arī sabiedriskajos medijos - Latvijas Radio Ziņu dienestā, televīzijās. Ilgāku laiku viņa balsi varēja dzirdēt Radio Marija Latvija viļņos. Ilggadēja pieredze teksta autora jeb, kā moderni teikt, “kopīraitera” arodā, arī sabiedrisko attiecību, digitālā mārketinga un tulkotāja darbā. Izglītojies Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātē, bet arvien uzskata, ka turpina savas studijas caur dzīves rūdījuma skolu, un viens no vadmotīviem ikdienas gaitās ir: “Visa dzīve ir svētceļojums.” Saskarsme ar kristietību apjausta jau bērnībā, lai gan neviens ģimenē nebija kristīts. Gadu gaitā arvien stiprāk izjutis Dieva klātbūtni un aicinājumu sekot. Kristījies Liepājas Sv. Jāzepa katedrālē. 2023. gadā vēlas atkal pilnībā izdzīvot svētceļojuma uz Aglonu burvību, veltīties žēlsirdības darbiem un vēl vairāk veltīt laiku ģimenei, kas nekad nevar būt par daudz. Patīk Latvijas daba, skriet maratonus un apceļot dzimto zemi.