UkrainaZiņas

LELB Diakonijas centrs dāvā 250 dāvanu komplektus ukraiņu bēgļiem

Latvijas evanģēliski luteriskās baznīcas (LELB) Diakonijas centrs šajos Ziemassvētkos iepriecināja ukraiņu bēgļus ar vairāk kā 250 dāvanu komplektiem, kuru sarūpēšanā bija ziedojuši cilvēki. Taču šāda akcija turpināsies jau ceturtdien, 29. decembrī, portālam TUVUMĀ.lv pavēstīja LELB Diakonijas centrā.

Šādu dāvanu komplektu Ziemassvētkos sagāde varēja notikt pateicoties Rīgas Doma draudzes ziedotajiem līdzekļiem.

“Mēs kopā izrotājām eglīti, kopīgi ar bērniem dekorējām piparkūkas, baudījām tēju un kafiju. Kopā radījām Ziemassvētku noskaņu, lai sāktu jaunu dzīves ciklu, kad gaisma uzvar tumsu, diena kļūst garāka un uzvara karā, tuvāka,” norādīja akcijas rīkotāji LELB Diakonijas centrs.

Ceturtdien, 29. decembrī, no plkst. 14 līdz 17 Daugavgrīvas ielā 1 notiks akcijas turpinājums, kad tiks veidoti jauni dāvanu komplekti, gatavotas ierakumu sveces un varēs piedalīties arī leļļu veidošanas meistarklasē.

Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Lasiet vēl:

Artūrs Andžs
Artūrs ir ar 25 gadu ilgu pieredzi mediju vidū. Darbojies kā redaktors lielākajos Latvijas medijos - sākot ar “Apollo” portāla ienākšanu interneta mediju vidē 2000. gadā, vēlāk laikrakstā “Diena” un citviet, kā arī sabiedriskajos medijos - Latvijas Radio Ziņu dienestā, televīzijās. Ilgāku laiku viņa balsi varēja dzirdēt Radio Marija Latvija viļņos. Ilggadēja pieredze teksta autora jeb, kā moderni teikt, “kopīraitera” arodā, arī sabiedrisko attiecību, digitālā mārketinga un tulkotāja darbā. Izglītojies Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātē, bet arvien uzskata, ka turpina savas studijas caur dzīves rūdījuma skolu, un viens no vadmotīviem ikdienas gaitās ir: “Visa dzīve ir svētceļojums.” Saskarsme ar kristietību apjausta jau bērnībā, lai gan neviens ģimenē nebija kristīts. Gadu gaitā arvien stiprāk izjutis Dieva klātbūtni un aicinājumu sekot. Kristījies Liepājas Sv. Jāzepa katedrālē. 2023. gadā vēlas atkal pilnībā izdzīvot svētceļojuma uz Aglonu burvību, veltīties žēlsirdības darbiem un vēl vairāk veltīt laiku ģimenei, kas nekad nevar būt par daudz. Patīk Latvijas daba, skriet maratonus un apceļot dzimto zemi.