Ziņas

Lielajā piektdienā – ekumeniskais Krusta ceļš

29. martā, Lielajā piektdienā, plkst. 11.00 pie Rīgas svētā Jēkaba katedrāles sāksies ikgadējais Ekumeniskais krusta ceļš.

Ierašanās jau no plkst. 10.30 uz pārdomām un grēku nožēlas lūgšanu.

Noslēgumā, ap plkst. 13.00,  “turpināsim pēdējo gadu tradīciju ar slavēšanu un aizlūgšanu iespēju noslēdzošajā stacijā Doma laukumā,” teikts kustības lapā ”Facebook”.

“Kas grib sekot man, lai ņem savu krustu un seko man.” Lūkas evaņģēlijs 9, 23

“Kristus Krusta nozīme katra kristieša dzīvē – uzvaras, atbrīvošanas, mīlestības, kā arī atsacīšanās, nodošanās, modrības, paļāvības, paklausības, kalpošanas zīme. Iedomāta un izrunāta vārda nozīme.”

Ja nevari piedalīties šajā ceļā klātienē, seko līdzi arī medijos:
➡️ pl. 11.00 tiešraide TV24 , Radio Marija Latvija un Katolis.TV
➡️ pl. 13.00 saīsināts ieraksts Latvijas Radio 1.

Fotoattēlā varētu būt tekstā redzams ekumeniskais krusta celš 2024 29. martã pl. 11.00 (pardomas no pl. 10.30) säkums pie Rigas Sv. Jekaba katedräles lesăkumă bija Vărds, un Vărds bija pie Dieva.Jn pl. 13:00 slavešana un aizlugšanas

Aija Volka
Aija ir nodibinājuma ''Kristīga dzīvesveida izpētes fonds'' un fonda uzturētā medija ''Tuvumā'' dibinātāja. Aijas vīzija ir ar medija ''TUVUMĀ'' palīdzību savest kopā cilvēkus, lai nestu mieru Latvijā, Eiropā, pasaulē. Ieguvusi bakalaura un maģistra grādu komunikācijas zinātnē (LU SZF), specializējoties žurnālistikā, mediju ētikā. Šobrīd ir ceļā uz otro maģistra grādu bibliotēkzinātnē, pētot informācijpratību, tostarp – medijpratību. 2010.gadā ieguvusi Žurnālistikas cerības balvu par pētniecisko žurnālistiku. Sevi par kristieti uzskata kopš agras bērnības, kristījusies 16 gadu vecumā Rīgas Āgenskalna baptistu draudzē. Šobrīd ar vīru un trim dēliem dzīvo Ventspilī. Vairāk: aijavolka.lv