IesakāmZiņas

No 9. marta līdz 13. aprīlim: jauniešu atmodas dienas reģionos

Dažādu vasarsvētku, baptistu vai brīvo draudžu līderi un slavētāji Latvijā ir apvienojušies kopīgai misijas tūrei, lai sasniegtu jauniešu auditoriju, un laikposmā no 9.marta līdz 13.aprīlim tiek apbraukāti dažādi Latvijas reģioni.

Katrai paaudzei ir jāpiedzīvo personīga sastapšanās ar Jēzu. Neviens nav norakstīts! Mēs ticam par atmodu Y, Z un A paaudzēs. ATMODAS diena ir Latvijas reģionu jauniešu iespēja savienoties un piedzīvot Dievu caur attiecībām, pielūgsmi, uzrunām un kalpošanu.[..]Aicinām uz tikšanos mācītājus un jauniešu līderus no Latvijas reģioniem, lai veidotu attiecības, mācītos, iedvesmotos kalpošanai un dalītos liecībās par Dieva darbiem mūsu zemē,” teikts projekta mājaslapā jauniesi.lv.

Tuvākais pasākums būs 6. aprīlī Liepājā Liepājas baptistu Ciānas draudzē. Pasākuma sākumā paredzēta vietējo mācītāju un jauniešu līderu tikšanās, izmantojot koučinga metodi (šai daļai dalībniekiem obligāti jāreģistrējas). Plkst. 14.00 jauniešu dievkalpojums ar ”vorkšopiem” (jeb meistarklasēm) un ”iziešanu pilsētā” (jeb ielu evaņģelizāciju). Plkst. 17.00: pielūgsmes un lūgšanu vakars “ar dinamiskām uzrunām un kalpošanas brīžiem”. Domājams, ar ”dinamisks” domāts – harizmātiskām.

13.aprīlī līdzīgs pasākums notiks Rīgā kristīgajā centrā “Prieka Vēsts”.

9.martā atmodas diena notika Bauskā, 16.martā Daugavpilī, 23.martā Cēsīs.

Spriežot pēc publicētā “Instagram“, Daugavpilī atmodas diena notika latviešu un krievu valodā.

Atmodas dienu galvenā kontaktpersona ir draudzes “Prieka Vēsts” mācītājs Dāvids Gleške. Vēl piedalās: draudzes ”Dzīvības Vārds” mācītājs Aleksejs Timošenko, Rīgas Mateja baptistu draudzes mācītājs Matīss Babrovskis, draudzes “Dieva mājas” mācītājs Kristaps Āboltiņš, draudzes ”Dzīvības Avots” mācītājs Daniels Ozolinkevičs, draudzes “Jaunā dzīve” mācītājs Erlands Zaluckis, draudzes ”Vārds un Gars” mācītājs Mārcis Jukumsons, Liepājas baptistu Centra draudzes mācītājs Toms Bermaks, Cēsu draudzes “Prieka Vēsts” jauniešu līderis Mārtiņš Tīrons, Daugavpils draudzes “Jaunā dzīve” jauniešu līderis Konstantīns Deiko, draudzes “Prieka Vēsts” kalpotājs Viktors Volčenko un citi.

Slavēšanu vada mūziķi no draudzēm ”Prieka Vēsts”, ”Dieva mājas”, ”Jaunās dzīves” Bauskā, Liepājas Centra draudzes, “New life” Daugavpilī, ”Prieka vēsts” Cēsīs, kā arī Greisa Peremota. Ir izveidota arī apvienotā slavēšanas grupa.

Aija Volka
Aija ir nodibinājuma ''Kristīga dzīvesveida izpētes fonds'' un fonda uzturētā medija ''Tuvumā'' dibinātāja. Aijas vīzija ir ar medija ''TUVUMĀ'' palīdzību savest kopā cilvēkus, lai nestu mieru Latvijā, Eiropā, pasaulē. Ieguvusi bakalaura un maģistra grādu komunikācijas zinātnē (LU SZF), specializējoties žurnālistikā, mediju ētikā. Šobrīd ir ceļā uz otro maģistra grādu bibliotēkzinātnē, pētot informācijpratību, tostarp – medijpratību. 2010.gadā ieguvusi Žurnālistikas cerības balvu par pētniecisko žurnālistiku. Sevi par kristieti uzskata kopš agras bērnības, kristījusies 16 gadu vecumā Rīgas Āgenskalna baptistu draudzē. Šobrīd ar vīru un trim dēliem dzīvo Ventspilī. Vairāk: aijavolka.lv