Nodibinājums “Caritas Latvija” izsludinājusi jaunu pieteikšanos Žēlsirdības projektu konkursā ar mērķi sniegt atbalstu katoļu Baznīcas draudzēm un draudžu “Caritas” grupām labo darbu īstenošanā, portāls TUVUMĀ.lv uzzināja nodibinājumā.

Žēlsirdības projektu īstenošana var būt gan labdarība, gan pilsoniskas sabiedrības attīstība, sabiedrības, it īpaši trūcīgo un sociāli mazaizsargāto personu grupu, sociālās labklājības celšana. Arī aktivitātēm, kas veicina sociāli mazaizsargāto grupu socializēšanos un sadarbību. Ir arī paredzēta iespēja atbalstīt migrantu integrāciju Latvijas sabiedrībā un Baznīcas dzīvē. Var iesniegt arī projektus, kas domāti energokrīzes seku mazināšanai, skaidroja “Caritas Latvija”.

Saskaņā ar projektu konkursa nolikumu, savus pieteikumus iespējams iesniegt līdz 20. martam. Ja atbalsts tiek piešķirts, tad projekti jāīsteno dzīvē laikā līdz 31. oktobrim.

Atbalsta saņēmējam maksimālā pieejamā summa ir 500 eiro. To var saņemt tikai par vienu iesniegtu projektu.

Foto: Unsplash.com

 

Artūrs Andžs
Artūrs ir ar 25 gadu ilgu pieredzi mediju vidū. Darbojies kā redaktors lielākajos Latvijas medijos - sākot ar “Apollo” portāla ienākšanu interneta mediju vidē 2000. gadā, vēlāk laikrakstā “Diena” un citviet, kā arī sabiedriskajos medijos - Latvijas Radio Ziņu dienestā, televīzijās. Ilgāku laiku viņa balsi varēja dzirdēt Radio Marija Latvija viļņos. Ilggadēja pieredze teksta autora jeb, kā moderni teikt, “kopīraitera” arodā, arī sabiedrisko attiecību, digitālā mārketinga un tulkotāja darbā. Izglītojies Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātē, bet arvien uzskata, ka turpina savas studijas caur dzīves rūdījuma skolu, un viens no vadmotīviem ikdienas gaitās ir: “Visa dzīve ir svētceļojums.” Saskarsme ar kristietību apjausta jau bērnībā, lai gan neviens ģimenē nebija kristīts. Gadu gaitā arvien stiprāk izjutis Dieva klātbūtni un aicinājumu sekot. Kristījies Liepājas Sv. Jāzepa katedrālē. 2023. gadā vēlas atkal pilnībā izdzīvot svētceļojuma uz Aglonu burvību, veltīties žēlsirdības darbiem un vēl vairāk veltīt laiku ģimenei, kas nekad nevar būt par daudz. Patīk Latvijas daba, skriet maratonus un apceļot dzimto zemi.