Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas (LELB) Jauniešu centrs uzsācis informācijas apkopošanas kampaņu, meklējot luterāņu draudzēs visā Latvijā jaunas jauniešu kalpošanas vietas, kas līdz šim centrālajai organizācijai nav bijušas zināmas. Tā portālam TUVUMĀ.lv pastāstīja LELB.

Pateicoties tieši publiski izsludinātai informācijai, iepriekš tādā veidā jau izdevās atklāt vairākas draudzes visā Latvijā, kur darbojās jauniešu kalpošanas grupas, par kurām LELB nebija nekas zināms.

“Arī šoreiz, kad Covid-19 ierobežojumi ir beigušies, dzirdam, ka arvien vairāk draudzēs atgriežas jauniešu kalpošana,” stāstīja LELB Jauniešu centrā.

Ikviens var padalīties ar informāciju dažādos saziņas veidos. To var izdarīt gan zvanot pa tālruni 26601185, gan rakstot e-pasta vēstuli uz lelbjaunatne@gmail.com. Informācija tiks apkopota un publicēta LELB tīmekļa vietnē, kā arī sociālajos tīklos.

Foto: Unsplash.com

Artūrs Andžs
Artūrs ir ar 25 gadu ilgu pieredzi mediju vidū. Darbojies kā redaktors lielākajos Latvijas medijos - sākot ar “Apollo” portāla ienākšanu interneta mediju vidē 2000. gadā, vēlāk laikrakstā “Diena” un citviet, kā arī sabiedriskajos medijos - Latvijas Radio Ziņu dienestā, televīzijās. Ilgāku laiku viņa balsi varēja dzirdēt Radio Marija Latvija viļņos. Ilggadēja pieredze teksta autora jeb, kā moderni teikt, “kopīraitera” arodā, arī sabiedrisko attiecību, digitālā mārketinga un tulkotāja darbā. Izglītojies Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātē, bet arvien uzskata, ka turpina savas studijas caur dzīves rūdījuma skolu, un viens no vadmotīviem ikdienas gaitās ir: “Visa dzīve ir svētceļojums.” Saskarsme ar kristietību apjausta jau bērnībā, lai gan neviens ģimenē nebija kristīts. Gadu gaitā arvien stiprāk izjutis Dieva klātbūtni un aicinājumu sekot. Kristījies Liepājas Sv. Jāzepa katedrālē. 2023. gadā vēlas atkal pilnībā izdzīvot svētceļojuma uz Aglonu burvību, veltīties žēlsirdības darbiem un vēl vairāk veltīt laiku ģimenei, kas nekad nevar būt par daudz. Patīk Latvijas daba, skriet maratonus un apceļot dzimto zemi.