Iesakām

Kristīgas nometnes – vasaras piedzīvojums un svētība

Vasaras mēnešos visdažādākajās Latvijas vietās draudzes un kristīgas organizācijas rīko nometnes gan bērniem, gan pieaugušajiem. Bībelē un kristīgajās vērtībās balstīta saturīga laika pavadīšana var izvērsties par piedzīvojumiem bagātu, svētīgu un aizraujošu pieredzi ikvienam. 

Turpmāk sniedzam ieskatu dažādu tematiku, norises vietu un mērķauditorijas kristīgajām nometnēm.

Radošā bērnu nometne Bruknas muižā sadarbībā ar Vecās Sv. Ģertrūdes draudzi. 11.07.-13.07.

Bērniem un tīņiem tiks pasniegtas mākslas nodarbības un meistarklases, organizatori ar bērniem īstenos dažādas kopīgas aktivitātes, dalīsies ticībā un dzīves redzējumā.  aktivitātēs, dalīties ticībā un dzīves redzējumā.

Evaņģelizācijas bērnu nometne “Glābēji” Šķēdē 11.07.-16.07.

Latvijas Apvienotās Metodistu Baznīcas rīkotajā nometnē aicināti piedalīties bērni no 7 līdz 12 gadu vecumam.

 

Jauniešu kristīgā nometne “Ir vēl” Ropažos 12.07.-15.07.

Latvijas Vasarsvētku apvienība rīko jauniešu kristīgo nometni jeb salidojumu “IR VĒL”. Tā norisināsies nometņu vietā “Norkalni”. Uz nometni var doties gan kristieši, gan nekristieši. Vairāk info šeit.

Kristīgu vīru nometne Suntažos. 21.07.-23.07.

Kā katru gadu, arī šogad notiks kristīgu vīru nometne Suntažos, kuru vadīs misionārs Dons Tērbits no ASV. Dzīvošana teltīs brīvā dabā, misionāra vadītās lekcijas, aizlūgšanas un slavēšana sagaidīs ikvienu vīru, kas izvēlēsies šīs jūlija dienas pavadīt sadraudzībā ar citiem kristīgiem vīriem. Aicināti visi vīrieši, neatkarīgi no reliģiskās pārliecības.

Reģistrācija nometnei: www.jazepaviri.lv

Nometne meitenēm “SOFT” Lēdmanē 21.07.-23.07.

Nometnes programmā meitenēm aktuālus tematus kopā ar viesiem dalībnieces pārdomās un pārrunās gan Bībeles studijās un brīvajā laikā, gan pielūgsmē, dažādās radošās un sportiskās aktivitātēs. Arī šogad dalībnieces gaida dažādi pārsteigumi. Nometnes noslēgumu svinēs dievkalpojumā, nometnes vietas kapelā. Šogad nometne tiek veidota sadarbībā ar biedrību “Zaļais ceļš”.

Vairāk info šeit.

Nometne “Seko Jēzus pēdās!” Kuldīgā 23.07.-25.07. un 6.08.-8.08.

Īpaši gaidīti bērni no Kurzemes novadu maznodrošinātām un daudzbērnu ģimenēm vecumā no 7 līdz 12 gadiem. Nometni rīko biedrība “Velte” un Kuldīgas adventisti.

Nometnes mērķis: atklāt bērniem Dieva mīlestību, rosināt bērnos interesi par patiesām dzīves vērtībām, iepazīstināt bērnus ar viņu labāko Draugu Jēzu. Nometnes programmā: spēles, peldēšanās, aktivitātes, spēles svaigā gaisā, pamācoši stāsti no Bībeles, orientēšanās Ventspils piedzīvojumu parka mežā, radošās darbnīcas, pastaigas, kā arī garšīgs un veselīgs ēdiens. Sīkāka informācija un pieteikšanās pa telefonu: 29713525.

Angļu valodas un sporta nometne Biržos 23.07.-29.07.

Viesītes baptistu draudze kopā ar Jauniešu Virzību rīko kristīgo angļu valodas un sporta nometni Viesītes novada jauniešiem un jauniešiem no citām pilsētām, (dalībnieku vecums 13 – 20 gadi). Šajā nometnē TEV būs iespēja iegūt jaunus draugus no Latvijas, Igaunijas un Amerikas. Papildināt savas angļu valodas zināšanas, piedaloties kopīgās angļu valodas nodarbībās ar amerkāņiem un igauņiem. Raudzīties uz sevi kā personību un vērtību Dieva acīs, kā arī lieliski pavadīt laiku sportiskā, aktīvā un jautrā ikdienā.
Šobrīd ir īpaša akcija, jo Tu vari reģistrēties nometnei pa 40 eiro.

Reģistrācija šeit: http://viesitesdraudze.lv/zinas/nometne-viesite-23-07-29-07/

Jauniešu nometne “Būt” Līgatnes novadā 31.07.-4.08.

Uz kristīgo un sportisko jauniešu nometni “BŪT” aicināti jaunieši vecumā no 12 līdz 18 gadiem no visas Latvijas. “BŪT” ir starpkonfesionāla evaņģelizācijas nometne. Nometnes norises vieta: Latvijas Kristīgo Nometņu Centrs “Gančauskas”, Līgatnes novadā, Gaujas nacionālā parka teritorijā.

Pieteikšanās: ej.uz/but2017.

Nometne bērniem ar īpašām vajadzībām 17.08.-20.08.

Sadarbībā ar “Caritas Latvija” un ar “BonifatiusWerk” atbalstu tiek īstenots projekts “MĪLESTĪBAS GRAUDI 2017”. Nometnes mērķis ir veicināt gribu dalīties savas sirds siltumā un dot iespēju piedzīvot mīlestības došanas prieku.

Vairāk info šeit.


Ja Tev ir zināms par vēl kādu kristīgu nometni, ziņo mums un papildināsim sarakstu! E-pasts: redakcija@tuvuma.lv

Ieva Birule-Bobinska
Ieva ir ''Tuvuma.lv'' pasākumu kalendāra veidotāja, Nicas ev.lut. draudzes locekle. Draudzē darbojas pamatā muzikālajā kalpošanā. Pēc diploma juriskonsults, pēc aicinājuma evaņģēlista sieva. Ikdienā strādā lietvedībā Liepājas Jūrniecības koledžā.