Ziņas

Sv. Alberta baznīcā katra mēneša pēdējā svētdienā – slavēšanas vakari

Rīgas Sv. Alberta Romas katoļu draudzē, Latvijas lielākajā katoļu baznīcas dievnamā, katra mēneša pēdējā svētdienā notiks slavēšanas vakari jauniešiem, portāls TUVUMĀ.lv uzzināja draudzē. Tuvākais slavēšanas vakars 29. janvārī.

Slavēšanas vakari sāksies ap plkst. 19 pēc Sv. Mises.

“Slavēsim Dievu kā Aglonas nakts slavēšanā,” teikts draudzes aicinājumā.

Ikviens var līdzi ņemt kā ģimenes locekļus un draugus, tā arī mūzikas instrumentus un pievienoties citiem, kā arī ieteikt sev mīļas dziesmas. Pēc slavēšanas paredzētas arī sadraudzības uzkodas.

TUVUMĀ.lv jau vēstīja, ka Lūgšanu nedēļas centrālais notikums būs ekumenisks lūgšanu un slavēšanas vakars par kristiešu vienotību, un tas notiks tieši Sv. Alberta Romas katoļu baznīcā. Tas notiks jau piektdien, 20. janvārī, no plkst. 18.

Foto: Rīgas Sv. Alberta Romas katoļu draudze

Artūrs Andžs
Artūrs ir ar 25 gadu ilgu pieredzi mediju vidū. Darbojies kā redaktors lielākajos Latvijas medijos - sākot ar “Apollo” portāla ienākšanu interneta mediju vidē 2000. gadā, vēlāk laikrakstā “Diena” un citviet, kā arī sabiedriskajos medijos - Latvijas Radio Ziņu dienestā, televīzijās. Ilgāku laiku viņa balsi varēja dzirdēt Radio Marija Latvija viļņos. Ilggadēja pieredze teksta autora jeb, kā moderni teikt, “kopīraitera” arodā, arī sabiedrisko attiecību, digitālā mārketinga un tulkotāja darbā. Izglītojies Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātē, bet arvien uzskata, ka turpina savas studijas caur dzīves rūdījuma skolu, un viens no vadmotīviem ikdienas gaitās ir: “Visa dzīve ir svētceļojums.” Saskarsme ar kristietību apjausta jau bērnībā, lai gan neviens ģimenē nebija kristīts. Gadu gaitā arvien stiprāk izjutis Dieva klātbūtni un aicinājumu sekot. Kristījies Liepājas Sv. Jāzepa katedrālē. 2023. gadā vēlas atkal pilnībā izdzīvot svētceļojuma uz Aglonu burvību, veltīties žēlsirdības darbiem un vēl vairāk veltīt laiku ģimenei, kas nekad nevar būt par daudz. Patīk Latvijas daba, skriet maratonus un apceļot dzimto zemi.