Ziņas

Kopīga garīga radīšana. Nodibinājums “Partneri” aicina uz mākslas nometni “ImagiNations”

1.–4. augustā Užavā norisināsies gadskārtējais starptautiskais sarīkojums “ImagiNations”, kas pulcēs Latvijas un ārzemju māksliniekus, mūziķus un citas radošās personības, lai kopā garīgi stiprinātos un radītu, ziņo nodibinājuma “Partneri” publicēta preses relīze.

Idejas autors un aizsācējs Čārlzs Deivids Kellijs jau ieradies Latvijā, lai kopā ar komandu veiktu vēl nepieciešamos sagatavošanās darbus. Šogad organizēšanā un radošā satura veidošanā piedalās mūsu pašmāju mākslinieki, kaimiņi no Lietuvas, Igaunijas, kā arī no attālākām vietām kā Rumānijas un Jaunzēlandes. Notikuma programmā paredzētais aktivitāšu klāsts ietver lekcijas, meistarklases, kopīgas improvizācijas, dejas terapiju un citas jēgpilnas darbošanās. “Prieks, ko sniedz šāda kopā būšana, modina drosmi radīt garīgiem mērķiem. Tāpat mēs, organizatori, šoreiz par būtisku uzskatām uzdevumu palīdzēt atgriezt piederības sajūtu kopienai, ko pēdējie divi gadi pamatīgi ietekmējuši,” rakstīts preses relīzē.

Šī gada galvenais “ImagiNations” vadmotīvs ir 121. psalms no Bībeles. “ImagiNations” aicina kopīgi meklēt, kur smelties spēku, iedvesmu un prieku, apzinoties, ka visa mūsu būtība ir pagodināt Radītāju, kurš ir klātesošs visos radīšanas procesos. Nodibinājuma “Partneri” ilggadējais vadītājs Almers Ludviks stāsta: “Kur cilvēki satiekas, tur lielas lietas notiek. Palīdzēt atrast vienam otru ir viens no mūsu organizācijas galvenajiem mērķiem.”

Reģistrēties dalībai var līdz 20. jūlijam internetā.

Nodibinājums “Partneri” ir misionāra, ilggadēja Latvijas garīgās attīstības veicinātāja, Čārlza Deivida Kellija dibinātās starptautiskās organizācijas “Bridge Builders International” Latvijas atzars. Par ieguldīto darbu valsts atjaunotnē un garīgā attīstībā Čārlzs Deivids Kellijs 2003. gadā saņēmis Triju Zvaigžņu ordeņa goda zīmi. Viņa misijas darbs jau kopš 1985. gada ir apvienot cilvēkus, lai veidotu nozīmīgas partnerattiecības, lietotu viņu daudzveidīgos talantus, meklētu sadarbības iespējas un resursus, sniegtu iedrošinājumu un atbalstu vadītājiem un visiem radītājiem. “ImagiNations” ir viens no pasākumiem, kas izlolots un radies, lai iedrošinātu tieši radošos cilvēkus un palīdzētu viņiem kļūt vēl efektīvākiem dzīvē un kalpošanā.

Atbilstoši Uzņēmumu reģistra datiem nodibinājums “Partneri” dibināts 1999. gadā. Līdzās Čārlzam Deividam Kellijam un Almeram Ludvikam nodibinājuma valdē ir arī Dmitrijs Bortņikovs, David Leonard Roth un Vitalijs Petrenko.

Avots (teksts, foto, video): preses relīze, Uzņēmumu reģistra publiskie dati.

Augusts Kolms
Augusts iesaistās dažādos kristīgos projektos jau no agras bērnības. Viņš labprāt lasa un klausās, raksta un runā par garīgām un filozofiskām tēmām. Augustam patīk domu dažādība, izaicinoši viedokļi un veselīga diskusija. Augusts ir jurists un savā maģistra darbā pētīja Mozus grāmatu tiesiskos aspektus. Iesvētīts Latvijas evaņģēliski luteriskajā Baznīcā 2010. gadā. Laikposmā no 2020. līdz 2022.gadam bija kristīgā medija TUVUMĀ.lv galvenais redaktors un nodibinājuma ''Kristīga dzīvesveida izpētes fonds'' valdes priekšsēdētājs. Vairākus gadus viņa balsi varēja dzirdēt TUVUMĀ.lv producētajā radio raidījumā “Savienots” Radio Marija Latvija.