IesakāmZiņas

“Man ir sapnis”. Klubā “Hamlets” aicināti mākslinieki demonstrēt savus talantus

4. novembrī klubā “Hamlets”, Vecrīgā, plkst. 17.00 notiks “Imago Dei” organizēts mākslinieciskās izpētes vakars ar tēmu ”Man ir sapnis”, kur aicināti piedalīties mākslinieki, kristieši, lai savstarpēji tuvāk iepazītos un iedvesmotos, demonstrētu savus talantus un dalītos ar nākotnes iecerēm.

Vakara tēma “Man ir sapnis” ir vienlaikus gan universāla, gan dziļi personiska, kas rezonē ikvienā no mums, uzskata organizatori.

”Vai tas būtu sen lolots sapnis, nākotnes vīzija vai atmiņas par naktī sapnī redzēto – mēs vēlamies uzzināt, kā šī tēma izpaužas Jūsu mākslā.

Parādiet savu radošo darbu: neatkarīgi no tā, vai Jūsu stiprā puse ir mūzika, vizuālā māksla, deja, dzeja vai cits mākslas veids, Jums tiks dotas 5 minūtes. Ļaujiet savai mākslai runāt par sevi!” aicina ”ImagoDei” komanda.

Pēc prezentācijas paredzētas divas trīs minūtes, lai atbildētu uz auditorijas jautājumiem.

Šāda veida pasākums tiek rīkots jau atkārtoti, un mērķis ir mudināt māksliniekiem veidot kontaktus un sadarboties. “Šis pasākums ir lieliska iespēja pastāstīt par savām iecerēm un centieniem plašākai mākslinieku kopienai. Vai sapņojat par to, ka varētu izmēģināt citu mākslas veidu? Vai vēlaties eksperimentēt ar jauniem materiāliem? Varbūt esat iecerējis atvērt darbnīcu, bet ir nepieciešama palīdzība? Dalieties savos sapņos, un, kas zina, varbūt Jūs atradīsiet piemērotu sadarbības partneri, mentoru vai atbalstītāju,” sola organizatori.

Ieeja ir par ziedojumiem; labam garastāvoklim būs sarūpētas uzkodas un dzērieni. Reģistrācija šeit.


IESAKĀM

Kellijs, Čārlzs Deivids (2023, 13.martā)

Būt vai nebūt. Mākslinieciskās izpētes vakars (+FOTO)

Aija Volka
Aija ir nodibinājuma ''Kristīga dzīvesveida izpētes fonds'' un fonda uzturētā medija ''Tuvumā'' dibinātāja. Aijas vīzija ir ar medija ''TUVUMĀ'' palīdzību savest kopā cilvēkus, lai nestu mieru Latvijā, Eiropā, pasaulē. Ieguvusi bakalaura un maģistra grādu komunikācijas zinātnē (LU SZF), specializējoties žurnālistikā, mediju ētikā. Šobrīd ir ceļā uz otro maģistra grādu bibliotēkzinātnē, pētot informācijpratību, tostarp – medijpratību. 2010.gadā ieguvusi Žurnālistikas cerības balvu par pētniecisko žurnālistiku. Sevi par kristieti uzskata kopš agras bērnības, kristījusies 16 gadu vecumā Rīgas Āgenskalna baptistu draudzē. Šobrīd ar vīru un trim dēliem dzīvo Ventspilī. Vairāk: aijavolka.lv