AudioVideo

Par mediju TUVUMĀ — intervijās radio “Marija” un “Latvijas Kristīgajā radio” (+ AUDIO un VIDEO)

Kāpēc tika izveidots medijs “TUVUMĀ”? Kas mediju veido? Kāda ir mūsu pārliecība un aicinājums? Šos un citus jautājumus mums uzdevuši kristīgo radiostaciju pārstāvji. Piedāvāju noklausīties radio arhīvos pieejamos audio un video ierakstus ar “TUVUMĀ” pārstāvju piedalīšanos!

1. Raidījums “Agape”

25.novembrī, pārstāvot “TUVUMĀ” komandu, viesojos raidījumā “Agape”, kas bija klausāms katoļu radio “Marija” no plkst. 17:00 tiešraidē. Sarunu vadīja žurnāliste Māra Sadovska.

 

2. Raidījums “Aktuālā Diskusija”

30.septembrī kopā ar žurnālisti Veltu Skolmeisteri pārstāvējām “TUVUMĀ” komandu “Latvijas Kristīgā radio” (“LKR”) raidījumā “Aktuālā Diskusija”. Raidījuma laikā iepazīstinājām ar pētījuma “Kam internetā interesē kristietība?” rezultātiem, kā arī mūsu skatījumu uz mediju tendencēm. Sarunā bija aicināts piedalīties arī mācītājs un SOLIS TV projekta dibinātājs un vadītājs Andris Opengeims. Raidījumu vadīja “LKR” prezidents Tālivaldis Tālbergs.

 

3. Raidījums “Tikšanās ar klausītājiem”

20.septembrī, “TUVUMĀ” oficiālā atklāšanas pasākuma priekšvakarā, “LKR” raidījumā “Tikšanās ar klausītājiem” viesojos, lai pastāstītu savu personīgo liecību, kā esmu kļuvusi par Kristus sekotāju. Stāstīju, ka “LKR” esmu klausījusies jau bērnībā, ko esmu sapratusi par mediju nozīmi studiju laikā, un kāpēc ir izveidots medijs “TUVUMĀ”. Raidījumu vadīja Maira Ošeniece.

4. Raidījums “Aktuālā diskusija”

26.februārī, piecus mēnešus pirms “TUVUMĀ” atklāšanas, kā iniciatīvas autore un tobrīd vēl bloga www.manapasaule.lv veidotāja piedalījos “LKR” raidījumā “Aktuālā diskusija”. Runājām par kristiešu komunikāciju internetā un ētiskajiem aspektiem konfliktu gadījumā. Raidījumā piedalījās arī Rīgas apriņķa avīzes vadītāja Eva Lūse un SDA Latvijas draudžu savienības bīskaps Vilnis Latgalis. Raidījumu vadīja “LKR” prezidents Tālivaldis Tālbergs.

 

Piedalies medija “TUVUMĀ” veidošanā arī Tu! Iesaki tēmas, ziņo par pasākumiem, veido publikācijas, audio vai video! Pieteikumu raksti uz e-pastu: aija@tuvuma.lv.

Aija Volka
Aija ir nodibinājuma ''Kristīga dzīvesveida izpētes fonds'' un fonda uzturētā medija ''Tuvumā'' dibinātāja. Aijas vīzija ir ar medija ''TUVUMĀ'' palīdzību savest kopā cilvēkus, lai nestu mieru Latvijā, Eiropā, pasaulē. Ieguvusi bakalaura un maģistra grādu komunikācijas zinātnē (LU SZF), specializējoties žurnālistikā, mediju ētikā. Šobrīd ir ceļā uz otro maģistra grādu bibliotēkzinātnē, pētot informācijpratību, tostarp – medijpratību. 2010.gadā ieguvusi Žurnālistikas cerības balvu par pētniecisko žurnālistiku. Sevi par kristieti uzskata kopš agras bērnības, kristījusies 16 gadu vecumā Rīgas Āgenskalna baptistu draudzē. Šobrīd ar vīru un trim dēliem dzīvo Ventspilī. Vairāk: aijavolka.lv