IesakāmMūzikaZiņas

Rīgas Domā vērienīgs barikāžu atceres koncerts “Laika liecība. Lūgšana”

20. janvārī, kad Latvijā atzīmē barikāžu aizstāvju atceres dienu, Rīgas Doma baznīcā izskanēs vērienīgs šai dienai veltīts koncerts “Laika liecība. Lūgšana”. Tā sākums paredzēts plkst. 19, ieeja būs bez maksas, portāls TUVUMĀ.lv uzzināja Rīgas Domā.

Koncertā “Laika liecība. Lūgšana” paredzēta spēcīga programma, kuru izpildīs izcili mūziķi un dziedoņi. Koncertā piedalīsies Valsts Akadēmiskais koris “Latvija” (mākslinieciskais vadītājs un diriģents Māris Sirmais), ērģelnieks Aigars Reinis, pianists Vestards Šimkus, saksofonists Aigars Raumanis, čellisti Ēriks Kiršfelds un Madara Norbute, baritons Rihards Mačanovskis, pie kontrabasa būs Viktors Veļičko, bet pie sitaminstrumentiem – Guntars Freibergs.

Piedalīsies arī vokālais kvintets: Agate Grīnhofa, Maija Beatrise Punka, Jēkabs Bernāts, Matīss Pēteris Circenis un Patriks Kārlis Stepe.

Koncertu vadīs Jaunā Rīgas teātra aktieri Baiba Broka un Matīss Ozols.

Artūrs Andžs
Artūrs ir ar 25 gadu ilgu pieredzi mediju vidū. Darbojies kā redaktors lielākajos Latvijas medijos - sākot ar “Apollo” portāla ienākšanu interneta mediju vidē 2000. gadā, vēlāk laikrakstā “Diena” un citviet, kā arī sabiedriskajos medijos - Latvijas Radio Ziņu dienestā, televīzijās. Ilgāku laiku viņa balsi varēja dzirdēt Radio Marija Latvija viļņos. Ilggadēja pieredze teksta autora jeb, kā moderni teikt, “kopīraitera” arodā, arī sabiedrisko attiecību, digitālā mārketinga un tulkotāja darbā. Izglītojies Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātē, bet arvien uzskata, ka turpina savas studijas caur dzīves rūdījuma skolu, un viens no vadmotīviem ikdienas gaitās ir: “Visa dzīve ir svētceļojums.” Saskarsme ar kristietību apjausta jau bērnībā, lai gan neviens ģimenē nebija kristīts. Gadu gaitā arvien stiprāk izjutis Dieva klātbūtni un aicinājumu sekot. Kristījies Liepājas Sv. Jāzepa katedrālē. 2023. gadā vēlas atkal pilnībā izdzīvot svētceļojuma uz Aglonu burvību, veltīties žēlsirdības darbiem un vēl vairāk veltīt laiku ģimenei, kas nekad nevar būt par daudz. Patīk Latvijas daba, skriet maratonus un apceļot dzimto zemi.