Rīgas Doma draudze aicina ikvienu pievienoties uz Gavēņa laika vadītiem lūgšanu vakariem, kas notiks septiņu otrdienu vakarus kā klātienē, tā arīdzan attālināti tiešsaistē. Pirmais lūgšanu vakars jau 28. februārī plkst. 19, portāls TUVUMĀ.lv uzzināja Rīgas Doma draudzē.

Lūgšanu vakari notiks par tēmu “Kur ir tava manta, tur būs arī tava sirds” (Mt 6:21).

“Tiksimies septiņos otrdienu vakaros, lai, gaidot Lieldienu svētkus, savās sirdīs sagatavotu Kungam ceļu un ļautu Viņam mums parādīt un vest pie īstajiem dzīves un dvēseles dārgumiem,” pastāstīja lūgšanu vakaru rīkotāji Rīgas Doma draudzē.

Kopumā paredzētas septiņas tikšanās. Tās notiks laikā līdz 11. aprīlim. Katru reizi tikšanās sākums plkst. 19. Ņemot vērā to, ka lūgšanas noritēs klusumā, interesenti aicināti ierasties jau savlaicīgi.

Gavēņa laika lūgšanas tiks noturētas Doma baznīcas Kapitula zālē, kā arī šajā laikā būs iespēja pievienoties lūgšanu norisei attālināti Zoom platformā: https://us02web.zoom.us/j/87087074793.

>Foto: Unsplash.com

Artūrs Andžs
Artūrs ir ar 25 gadu ilgu pieredzi mediju vidū. Darbojies kā redaktors lielākajos Latvijas medijos - sākot ar “Apollo” portāla ienākšanu interneta mediju vidē 2000. gadā, vēlāk laikrakstā “Diena” un citviet, kā arī sabiedriskajos medijos - Latvijas Radio Ziņu dienestā, televīzijās. Ilgāku laiku viņa balsi varēja dzirdēt Radio Marija Latvija viļņos. Ilggadēja pieredze teksta autora jeb, kā moderni teikt, “kopīraitera” arodā, arī sabiedrisko attiecību, digitālā mārketinga un tulkotāja darbā. Izglītojies Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātē, bet arvien uzskata, ka turpina savas studijas caur dzīves rūdījuma skolu, un viens no vadmotīviem ikdienas gaitās ir: “Visa dzīve ir svētceļojums.” Saskarsme ar kristietību apjausta jau bērnībā, lai gan neviens ģimenē nebija kristīts. Gadu gaitā arvien stiprāk izjutis Dieva klātbūtni un aicinājumu sekot. Kristījies Liepājas Sv. Jāzepa katedrālē. 2023. gadā vēlas atkal pilnībā izdzīvot svētceļojuma uz Aglonu burvību, veltīties žēlsirdības darbiem un vēl vairāk veltīt laiku ģimenei, kas nekad nevar būt par daudz. Patīk Latvijas daba, skriet maratonus un apceļot dzimto zemi.