Ziņas

Ikgadējā vadītāju konference “Global Leadership summit” 2023.gadā nenotiks

Vēl šī gada oktobrī sociālajā medijā ”Facebook” tika reklamēta ikgadējā vadītāju konference “Global Leadership Latvija”, kurai bija noteikti datumi – 1. un 2.decembris – un tika uzsākta biļešu tirdzniecība. Taču 9. novembrī ir izsludināts paziņojums, ka “vairāku apstākļu dēļ” konference 2023.gadā vispār nenotiks.

Šogad biļetes tika pārdotas vietnē bezrindas.lv,  cenās sākot no 50 līdz 550 euro. Pasākuma organizēšanu šogad bija uzņēmies nodibinājums ”Vidzemes katoļu jauniešu centrs”. Ar organizatoriem Tuvumā.lv redakcija sazinājās jau septembrī, lūdzām precizēt programmu, jo parasti bez pārraidītiem video ierakstiem uzstājas arī vietējie runātāji. Taču uz atkārtoti uzdotajiem jautājumiem atbildes tā arī nesaņēmām, līdz visbeidzot vienīgais paskaidrojums bija: ”neparedzētu apstākļu dēļ” nenotiks, un “pārcelta uz vēl nenoteiktu laiku”. Spriežot pēc ieraksta “Facebook”, konference būs ne ātrāk kā nākamgad.
Tiklīdz būs zināms, kad varēsim atkal tikties, noteikti informēsim! Paldies katram, kurš atbalsta GLS un kam šī kustība ir sirdī! Atvainojamies, ka aizkavējāmies ar atbildēm uz vēstulēm un komentāriem, bet vēlējāmies būt droši, ka vispirms par to informējam cilvēkus, kas bija paspējuši iegādāties biļetes,”  teikts paziņojumā.
Šī gada tēmas bija paredzētas: drosme, uzticēšanās un inovācijām atvērta domāšana.
Kā viens no runātājiem video ierakstā tika reklamēts Patriks Lencioni, kura lekcija bija pānota par veselīgu, sirdi dodošu vadītāju, kas mācās pazīt sevi un citus sev apkārt; par trīs drosmes veidiem – personisko, publisko un starppersonu drosmi. Patriks Lencioni ir dibinājis un vada uzņēmumu The Table Group, kuras misija ir palīdzēt organizācijām kļūt par veselīgi funkcionējošu vidi. Tāpat viņš ir grāmatu “Piecas komandu disfunkcijas” un “Seši strādājošo ģēniju tipi” autors.

 

Aija Volka
Aija ir nodibinājuma ''Kristīga dzīvesveida izpētes fonds'' un fonda uzturētā medija ''Tuvumā'' dibinātāja. Aijas vīzija ir ar medija ''TUVUMĀ'' palīdzību savest kopā cilvēkus, lai nestu mieru Latvijā, Eiropā, pasaulē. Ieguvusi bakalaura un maģistra grādu komunikācijas zinātnē (LU SZF), specializējoties žurnālistikā, mediju ētikā. Šobrīd ir ceļā uz otro maģistra grādu bibliotēkzinātnē, pētot informācijpratību, tostarp – medijpratību. 2010.gadā ieguvusi Žurnālistikas cerības balvu par pētniecisko žurnālistiku. Sevi par kristieti uzskata kopš agras bērnības, kristījusies 16 gadu vecumā Rīgas Āgenskalna baptistu draudzē. Šobrīd ar vīru un trim dēliem dzīvo Ventspilī. Vairāk: aijavolka.lv