Ziņas

Pāvils Brūvers eņģeļa Miķeļa dienā: “No valdības nama līdz ar konservatīvajiem spēkiem var tikt izdzīti visi sargeņģeļi”

Pensionētais Liepājas luterāņu bīskaps jeb ar statusu ”emeritus” Pāvils Brūvers viedokļrakstā portālā ”aprinkis.lv” izteicis bažas par to, ka nesen apstiprinātajā jaunajā valdībā vairs nav konservatīvie spēki, un līdz ar tiem var tikt ”izdzīti visi sargeņģeļi”.

Pāvils Brūvers īpaši satraucies par to, ka “viens no pirmajiem darbiem, ko viņi grib veikt, ir kaut kas pilnīgi pretējs mūsu tautas interesēm un tam, par ko rūpējas eņģeļi, – mūsu tautai svešās un tautas morāli graujošās Stambulas konvencijas ratificēšana. [..] Šķiet, ka šīs konvencijas ratificēšana jaunajai koalīcijai vajadzīga vienīgi tāpēc, lai dižotos it kā progresīvās pasaules priekšā – lūk, mēs arī esam progresīvi!”

Salīdzinājums ar eņģeļiem rakstā lietots, pārdomas saistot ar Miķeļa dienu. Kā atgādina P.Brūvers, “Miķeļdienas aizsākumi meklējami jau viduslaikos kā erceņģeļa Miķeļa jeb Mihaēla diena. Erceņģelis Mihaēls, kura vārds nozīmē ‘tas, kurš līdzīgs Dievam’, sastopams vairākās reliģijās – jūdaismā, kristietībā, islamā un arī citās mazākās reliģijās. Interesanti, ka visās šajās reliģijās erceņģeļa Mihaēla diena tiek svinēta vienā dienā – 29. septembrī.”

Lasi vairāk šeit.

 

Publikācijā atspoguļotais viedoklis
nav uzskatāms par kristīgā medija “TUVUMA.lv” 
vai nodibinājuma "Kristīga dzīvesveida izpētes fonds"
oficiālo nostāju. 
Ja Tev patīk Tuvuma.lv darbs, 
atbalsti mūs! 
Konta numurs: LV50HABA0551040282926
Aija Volka
Aija ir nodibinājuma ''Kristīga dzīvesveida izpētes fonds'' un fonda uzturētā medija ''Tuvumā'' dibinātāja. Aijas vīzija ir ar medija ''TUVUMĀ'' palīdzību savest kopā cilvēkus, lai nestu mieru Latvijā, Eiropā, pasaulē. Ieguvusi bakalaura un maģistra grādu komunikācijas zinātnē (LU SZF), specializējoties žurnālistikā, mediju ētikā. Šobrīd ir ceļā uz otro maģistra grādu bibliotēkzinātnē, pētot informācijpratību, tostarp – medijpratību. 2010.gadā ieguvusi Žurnālistikas cerības balvu par pētniecisko žurnālistiku. Sevi par kristieti uzskata kopš agras bērnības, kristījusies 16 gadu vecumā Rīgas Āgenskalna baptistu draudzē. Šobrīd ar vīru un trim dēliem dzīvo Ventspilī. Vairāk: aijavolka.lv