Iesakām

Jaunums! No 24. janvāra radio “Marija Latvija” ēterā raidījums “Savienots”

24.janvārī no plkst. 17:00 līdz 17:50 radio ‘’Marija Latvija’’ sāks skanēt jauns raidījums “Savienots’’, kura idejas autore un vadītāja ir Tuvumā.lv žurnāliste Liene Bokmane.

Gatavojamies ierakstam ar radio ”Marija Latvija” direktora Pētera Skudras atbalstu. Pie mikrofoniem- Liene Bokmane (no labās) un Aija Volka.

Raidījums iecerēts par sabiedrībā aktuālo no dažādu konfesiju skata punkta ar mērķi veicināt vienotību starp dažādu konfesiju kristiešiem, runāt par sabiedrībā aktuālo, izglītot klausītāju par kristīgu dzīvesveidu un tās vērtībām, iedrošinot garīgi pilnveidoties, būt vienotiem un pieņemt citam citu.

Pirmais raidījums iecerēts zīmīgā brīdī – Kristiešu vienotības nedēļā, kad visā pasaulē, no 18. līdz 25. janvārim, dažādu konfesiju pārstāvji vienojas kopīgās lūgšanās, pārdomās, sarunās un sadraudzībā.

Pirmajā raidījumā dzirdēsiet interviju ar ”Tuvumā.lv’’ galveno redaktori Aiju Volku par ekumēnismu, savukārt raidījuma otrajā daļā noskaidrosim, vai ar adoptētajiem bērniem ir iespējams sazināties? Ko saka likums un kāda ir ğimeņu pieredze? Par to diskusija ar zvērinātu advokāti Kristīni Lemantoviču un profesionālo audžuģimeņu apvienības ‘’Terēze’’ vadītāju un audžumammu Āriju Martukāni.

Kristīne Lemantoviča (no labās), Ārija Martukāne un Liene Bokmane.

Raidījuma tapšanā palīdzēja Latvijas universitātes Sociālo zinātņu fakultātes Komunikācijas zinātnes bakalaura programmas studente Dita Kažoka un Tuvumā.lv žurnāliste Viktorija Slavinska- Kostigova.

Radio ”Marija Latvija” dzirdams interneta tiešsaistē vietnē www.rml.lv vai Rīgā un tās apkārtnē FM 97,3, Liepājā un tās apkārtnē FM 97,1, Krāslavā un tās apkārtnē FM 97,0. Par citiem veidiem, kā dzirdēt, uzzini šeit.

Ja esi nokavējis raidījumu, vari to noklausīties arhīvā šeit.

Nākamais raidījums būs 7. februārī.

Atsauksmes un jautājumus sūti uz e-pastu: redakcija@tuvuma.lv!

Aija Volka
Aija ir nodibinājuma ''Kristīga dzīvesveida izpētes fonds'' un fonda uzturētā medija ''Tuvumā'' dibinātāja. Aijas vīzija ir ar medija ''TUVUMĀ'' palīdzību savest kopā cilvēkus, lai nestu mieru Latvijā, Eiropā, pasaulē. Ieguvusi bakalaura un maģistra grādu komunikācijas zinātnē (LU SZF), specializējoties žurnālistikā, mediju ētikā. Šobrīd ir ceļā uz otro maģistra grādu bibliotēkzinātnē, pētot informācijpratību, tostarp – medijpratību. 2010.gadā ieguvusi Žurnālistikas cerības balvu par pētniecisko žurnālistiku. Sevi par kristieti uzskata kopš agras bērnības, kristījusies 16 gadu vecumā Rīgas Āgenskalna baptistu draudzē. Šobrīd ar vīru un trim dēliem dzīvo Ventspilī. Vairāk: aijavolka.lv