IesakāmVideo

Kur meklēt atbildes uz dzīves lielajiem jautājumiem? Iesakām “Alfa kursa” filmu (+ VIDEO)

“Viss, kas bija saistīts ar baznīcu, kristietību, reliģiju, šķita garlaicīgs, drūms, un negribēju būt ar to saistīts,” – tā stāsta viens no filmas varoņiem, Nikijs Gambels, aprakstot savu dzīvi pirms kļuva ticīgs. Viņa tēvs jurists bija sekulārs ebrejs, agnostiķis, māte negāja uz baznīcu. Lai kliedētu stereotipus par kristietību, N.Gambels ir aizsācis starptautisku ”Alfa kursa” kustību. Filma ir ieskaņota arī latviešu valodā.

Pārējās kursa sērijas var apskatīt un lejupielādēt, reģistrējot savu kursu run.latvia.alpha.org.

Sēriju tēmas:

“Alfa kurss” ir nodarbību cikls, tiešsaistē vai klātienē, kur cilvēkiem sanākt kopā, lai apspriestu dzīves lielos jautājumus.

Kā vēstī informācija mājaslapā alfakurss.lv, “Alfa ir vietējām draudzēm un organizācijām izveidots rīks, kas balstās uz viesmīlību, dalīšanos un atvērtām diskusijām. Alfas saturu visā pasaulē pasniedz visu konfesiju un tradīciju kristieši, nodrošinot vietu sludināšanai, kalpošanai un liecībām. Miljoniem cilvēku ir iepazinuši Jēzu Kristu caur Alfu vairāk nekā 100 valstīs un vairāk nekā 100 valodās visā pasaulē.”

Kā zina tie, kas paši piedalījušies, dalībnieki sēž pie ”apaļā galda” pie uzkodām mazās grupās, un ģimeniskā atmosfērā pārrunā nodarbību tematus.

Nikijs Gambels

Alfas veidotājs ir Nikijs Gambels (Nicky Gumbel).

Alfa kursa mājaslapā latviešu valodā ir ievietots meklēšanas rīks, lai atrastu tuvāko nodarbību vietu, ievadot informāciju par atrašanās vietu.

Atrodi Alfu savā tuvumā

Raksti par ”Alfa kursu” šeit

Aija Volka
Aija ir nodibinājuma ''Kristīga dzīvesveida izpētes fonds'' un fonda uzturētā medija ''Tuvumā'' dibinātāja. Aijas vīzija ir ar medija ''TUVUMĀ'' palīdzību savest kopā cilvēkus, lai nestu mieru Latvijā, Eiropā, pasaulē. Ieguvusi bakalaura un maģistra grādu komunikācijas zinātnē (LU SZF), specializējoties žurnālistikā, mediju ētikā. Šobrīd ir ceļā uz otro maģistra grādu bibliotēkzinātnē, pētot informācijpratību, tostarp – medijpratību. 2010.gadā ieguvusi Žurnālistikas cerības balvu par pētniecisko žurnālistiku. Sevi par kristieti uzskata kopš agras bērnības, kristījusies 16 gadu vecumā Rīgas Āgenskalna baptistu draudzē. Šobrīd ar vīru un trim dēliem dzīvo Ventspilī. Vairāk: aijavolka.lv