Izpēte

Veicam aptauju: vakcinēties vai nevakcinēties pret Covid-19?

Vai esi saņēmis Covid-19 vakcīnu? Kādi ir Tavi iemesli vakcinēties vai no vakcinācijas atturēties? Mūsu katra individuālā attieksme šajā jautājumā it bieži rada aizspriedumus un savstarpēju neuticēšanos. Kristīgais medijs TUVUMĀ.lv vēlas noskaidrot, kādi ir patiesie iemesli lēmumam saņemt vai nesaņemt Covid-19 vakcīnu. Aizpildi aptauju un palīdzi mums gūt pilnīgāku izpratni par šo jautājumu!

Aptauja ir anonīma, un atbildēšana neaizņems vairāk kā piecas minūtes. Visi jautājumi atbildami, izvēloties kādu (kādus) no atbilžu variantiem — nekas nav jāraksta.

Ja neredzi aptaujas jautājumus vai Tev neizdodas iesniegt savas atbildes, nospied šeit, lai atvērtu aptauju jaunā logā.

Vāka foto: Ivan Diaz, Unsplash

Augusts Kolms
Augusts iesaistās dažādos kristīgos projektos jau no agras bērnības. Viņš labprāt lasa un klausās, raksta un runā par garīgām un filozofiskām tēmām. Augustam patīk domu dažādība, izaicinoši viedokļi un veselīga diskusija. Augusts ir jurists un savā maģistra darbā pētīja Mozus grāmatu tiesiskos aspektus. Iesvētīts Latvijas evaņģēliski luteriskajā Baznīcā 2010. gadā. Laikposmā no 2020. līdz 2022.gadam bija kristīgā medija TUVUMĀ.lv galvenais redaktors un nodibinājuma ''Kristīga dzīvesveida izpētes fonds'' valdes priekšsēdētājs. Vairākus gadus viņa balsi varēja dzirdēt TUVUMĀ.lv producētajā radio raidījumā “Savienots” Radio Marija Latvija.