UkrainaZiņas

Ekumenisks aizlūguma dievkalpojums par mieru Ukrainā

24. februārī plkst. 15.00 Rīgas Domā notiks ekumenisks aizlūguma dievkalpojums par mieru Ukrainā, pieminot divus gadus kopš Krievijas pilna mēroga iebrukuma Ukrainā.


“Dievkalpojumu vadīs bīskaps Rinalds Grants un tradicionālo kristīgo konfesiju vadītāji,” teikts Rīgas doma mājaslapā doms.lv.

Dievkalpojumā tiks atskaņota ukraiņu komponistu mūzika, to atskaņos soliste Natālija Behma [Natalia Behma] (Ukraina/Latvija), saksofonists Aigars Raumanis un ērģelnieks Aigars Reinis.

Dievkalpojumam izvēlēta centrālā Rakstu Vieta:

“Nesiet cits cita grūtumus, tā jūs piepildīsiet Kristus bauslību!

(Galatiešiem 6:2)

Aija Volka
Aija ir nodibinājuma ''Kristīga dzīvesveida izpētes fonds'' un fonda uzturētā medija ''Tuvumā'' dibinātāja. Aijas vīzija ir ar medija ''TUVUMĀ'' palīdzību savest kopā cilvēkus, lai nestu mieru Latvijā, Eiropā, pasaulē. Ieguvusi bakalaura un maģistra grādu komunikācijas zinātnē (LU SZF), specializējoties žurnālistikā, mediju ētikā. Šobrīd ir ceļā uz otro maģistra grādu bibliotēkzinātnē, pētot informācijpratību, tostarp – medijpratību. 2010.gadā ieguvusi Žurnālistikas cerības balvu par pētniecisko žurnālistiku. Sevi par kristieti uzskata kopš agras bērnības, kristījusies 16 gadu vecumā Rīgas Āgenskalna baptistu draudzē. Šobrīd ar vīru un trim dēliem dzīvo Ventspilī. Vairāk: aijavolka.lv