Iesakām

Kā mēs gaidām Ziemassvētkus? Adventa laika reportāžas (+ VIDEO, papildināts)

Ziemassvētki ir tuvumā, sagaidi tos kopā ar Tuvumā.lv! Kopā ar Viktoriju Rači iepazīsti, kā Kristus piedzimšanas svētkus sagaida Tuvumā.lv rakstu varoņi, autori, lasītāji un līdzi esošie cilvēki!
Pirmajā video iepazīstieties ar RSU medicīnas studenti, aktīvu kristieti Aleksandriju Vilaiti, kura savā Instagram stāstā (story) savus sekotājus mudina nevis vēlēt priecīgu Pirmo adventi, bet gan CERĪBAS pilnu Pirmo adventi!
Video beigās arī ir aplūkojamas bildes no Rīgas Lutera draudzes adventes vainaga tapšanas procesa! Bildes atsūtīja Vanda Brūvele, kuru intervējām par raidījumu “Saknes debesīs”.

Kas ir cerība? Kas ir Tava cerība? Ko Tev nozīmē cerība? Ieskaties, ko atbild Tuvumā.lv komanda!
Ineta Lansdovne vēl bezgalīgo cerību šajā Adventē!

Otrajā nedēļā noteikti daudziem straujā tuvošanās svētkiem raisa nemieru, bet tomēr šī Otrā Adventa aicina uz pavisam kaut ko pretēju – mieru.
Šajā videoklipā padomā, pārdomā, vai aicināsi Jēzu pie sevis šajos svētkos, un iepazīties ar Kasparu Grigānu!

Kaspars iesaka pirmssvētku laikā paklausīties dziesmu “Oh Holy Night”!

 

Priecīgu Trešo Adventi vēl Aļesja Lavrinoviča! Un šajā reportāžā studente, barista, Sāra Ovsepjana iedvesmo ar dažādām dekorācijām, skaisto, radošo rakstīšanu, un video beigās iepriecina ar piparmētras mokačīno recepti! Lai labi garšo!

 

Viktorija Rače
Viktorija studē žurnālistiku, un patīk meklēt dažādus radošus paņēmienus, lai pasniegtu kaut ko (jebko), izejot no žurnālistikas rāmjiem. Piemēram, Dievs deva iedvesmu kopā ar kursabiedrenēm radīt “Medijpratēju”, kas jauniešiem māca medijpratību netradicionālos veidos, piemēram, caur repu! Ja Dievs dod idejas - tās jārealizē, jo tas ir līdzīgi kā ar minām - vai nu noglabā tos sviedrautā vai arī darbojies ar tām!